Вівторок, червня 27, 2017

Хмельничани попрощалися з бійцем АТО

Останні новини

У суботу в останню дорогу хмельничани провели механіка-водія військової частини А3814 47-річного Олександра Яворського. Попрощатися у будинок траурних подій прийшли його рідні, побратими й небайдужі жителі міста.

Олександр Яворський народився 9 березня 1969 року в Деражні у родині військовослужбовця. 16 серпня 2014 року був мобілізований до лав Збройних Сил України у складі ІІ окремої роти полку оперативного забезпечення. А з 29 жовтня минулого року служив за контрактом на посаді механіка-водія військової частини А3814. Загинув герой 15 грудня під час здійснення ротації із зони проведення АТО у пункт постійного призначення. Причиною смерті стала підступна хвороба — інсульт.
“Я знаю Сашу 20 років. Ми товаришували з ним ще тоді, коли він був у резерві нашого полку. Йому стало погано на вокзалі, а через кілька годин нам повідомили, що його не стало. В нього були раніше проблеми з тиском, через що він кілька разів лікувався у шпиталі. На стан його здоров’я  вплинули майже два роки на передовій. Олександр був дуже доброю й чуйною людиною, на яку можна було повністю покластися”, — поділився побратим загиблого Ігор Лебідь.
Попрощатися з бійцем також прийшли представники міської влади — керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій та секретар міської ради Михайло Кривак.
Поховали Олександра Яворського на Алеї слави кладовища у мікрорайоні Ракове.
Наш кор.
Фото Андрія ЯЩИШЕНА

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info