Вівторок, червня 27, 2017

Вифлеємський вогонь миру зустріли в Хмельницькому

Останні новини

Минулого четверга напередодні римо-католицького Різдва, яке відзначається 25 грудня, місцеві пластуни принесли у Хмельницьку міську раду Вифлеємський вогонь миру.  Пластуни вже вдруге доставляють у наше місто Вифлеємський вогонь миру. Минулого року цю місію виконали члени Кам’янець-Подільського осередку скаутської організації “Пласт”.

За словами голови Хмельницького осередку організації “Пласт” Олександра Процуна, традицію розповсюджувати Вифлеємський вогонь започаткувала ще 1986 року одна з австрійських телерадіокомпаній. Щороку її представники спільно з австрійськими скаутами беруть Благодатний вогонь на місці народження Ісуса у Вифлеємі, після чого літаком транспортують на свою Батьківщину. З Австрії скаутські організації поширюють його в інші країни.
“В Україні цей символ миру й віри з’явився у 1998 році. Найперше цю іскрину щастя несуть тим, хто святкує Різдво не вдома — людям у сиротинцях, лікарнях, на чужині… Бажаємо, щоб Вифлеємський вогонь горів у ваших серцям миром, любов’ю й радістю”, — сказав Олександр Процун.
Прийняв від пластунів Вифлеємський вогонь миру міський голова Олександр Симчишин.
“Минулого року ми приймали Вифлеємський вогонь 6 січня, перед православним Святвечором. Нині ж отримали цей прекрасний символ напередодні католицького Різдва й передаємо його римо-католицьким священнослужителям, щоб віряни могли побачити у храмах і взяти собі цю іскорку миру. Сподіваюся, він принесе нам мир і спокій”, — наголосив Олександр Симчишин.
Також міський голова проінформував, що Вифлеємський вогонь перебуватиме у міській раді, де від нього можуть запалити свої лампадки всі охочі хмельничани. А у Святвечір — 6 січня цей символ буде переданий православній громаді міста.
“Вдячний пластунам, що передають нам це світло надії. Для кожного християнина найбільшим вогнем є світло Ісуса Христа. Своїм народженням він приніс нам милосердя, любов і мир. У нинішній час, коли світ, як ніколи, потребує миру, ми можемо ділитися з ближніми милосердям, Божим світлом з тими, хто цього потребує”, — зазначив римо-католицький священнослужитель, отець Анатолій.
Андрій ЯЩИШЕН
Фото автора

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info