Вівторок, червня 27, 2017

Служитимуть народу України

Останні новини

У Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького відбувся черговий випуск офіцерів-прикордонників. Зі 126 випускників 50 отримали дипломи магістрів, а 76 військовослужбовців за контрактом, які навчалися за державним замовленням, — бакалаврів.

Цього дня держава отримала поповнення офіцерськими кадрами прикордонної служби за різними спеціальностями. Зокрема, підрозділи кордону посилять офіцери, які навчалися на факультетах підготовки керівних кадрів, охорони та захисту державного кордону, правоохоронної діяльності, іноземних мов та гуманітарних дисциплін, а також інженерно-технічному.
Серед гостей урочистостей були представники органів місцевої влади, рідні випускників та ветерани-прикордонники.

“Нині понад десять тисяч випускників академії займають відповідальні та ключові посади у прикордонному відомстві, — наголосив перший заступник голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Василь Серватюк. — До 4,3 тисячі випускників академії виконують бойові завдання у зоні проведення АТО. Майже 500 прикордонників отримали поранення, п’ятеро вважаються зниклими безвісти. 38 наших випускників відзначено державними нагородами та понад 3,5 тисячі — відомчими відзнаками.
На жаль, загинули 14 випускників академії: генерал-майор Ігор Момот, генерал-майор Олександр Радієвський, полковник Павло Сніцар, підполковники Євген Пікус, Геннадій Хитрик, Олександр Каплінський, майори Леонід Ширпал, Ігор Петрів, Віталій Вінніченко, Микола Зайцев, Андрій Жук, Анатолій Петренко, старші лейтенанти Олександр Дзюбелюк та Олександр Максименко. Старшому лейтенанту В’ячеславу Семенову присвоєно звання Героя України посмертно. Схиляємо перед ними голови”.
Хвилиною мовчання учасники свята віддали шану загиблим прикордонникам. “Сподіваюся, що нинішні випускники з честю виконуватимуть свої обов’язки. Географія, де вони працюватимуть, дуже широка. Це — Луганський, Краматорський, Донецький прикордонний загони та інші. Багато випускників нестимуть службу і на західному кордоні”, — зазначив Василь Серватюк.
Звертаючись до випускників, він зауважив, що їм належить служити в непростий та відповідальний час, адже ризики ворожого протистояння в зоні бойових дій не зменшуються. Одночасно треба працювати над реформуванням прикордонної служби та армії, що дозволить зміцнити їх бойову готовність.
Під час урочистостей окремі військовослужбовці отримали відомчі відзнаки та звання.
Вікторія СТАНДРІЙЧУК
Фото Миколи ШАФІНСЬКОГО

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info