Вівторок, червня 27, 2017

До Дня українського добровольця

Останні новини

Військові марші, патріотичні й оптимістичні музичні композиції виконував зведений оркестр восьмого окремого полку спеціального призначення та 19-ої окремої ракетної бригади. Послухати музику та вшанувати українських добровольців, які боронили й боронять нашу державу в найважчі часи, прийшло чимало хмельничан, особливо молоді. Звісно, були й добровольці.

Зокрема на свято завітав учасник антитерористичної операції, радник міського голови з питань АТО Ігор Олійник (на фото). “Нарешті центральна влада через три роки війни зрозуміла, що потрібно впровадити свято українського добровольця, — каже він. — У пам’яті буремний 2014-й, коли разом із побратимами добровольчого батальйону “Січ” опинилися в Пісках на Донеччині. Згадую, як ішли у бій з кадровими військовими, як допомагали одне одному, ділилися їжею, патронами... Добре, що поруч були люди, готові у будь-яку хвилину допомогти, витягти з-під обстрілу. Від міського голови Олександра Симчишина вітаю всіх добровольців і захисників України та бажаю перемоги над ворогом. Хотілося б побажати миру, але миру не може бути без перемоги”.
Також завітала дружина військового й волонтера Андрія Рибцова (Балу), серце якого зупинилось 11 березня.
“Хмельниччина втратила справжнього героя й патріота, який вболівав за Україну не на словах, а на ділі. Хоча він був росіянином за походженням, 2014 року Андрій зробив мужній вибір, — поділилася Наталя Рибцова. — Тоді він сказав, що Україна його виростила, що це його Батьківщина, яку він буде захищати. Спочатку намагався записатися добровольцем у міському військкоматі, але марно. Пізніше дізнався, що 70-а миколаївська бригада набирає добровольчий батальйон, і поїхав туди. Зі звичайних хлопців, які нічого не знали про військову службу, він зробив артилерійський підрозділ, якого боявся ворог. Вони могли за лічені хвилини розвернутися, несподівано вдарити по противнику й поїхати з поля бою. Саме вони — одні з тих, хто врятував Маріуполь від ворожих артилерійських обстрілів. На прикладі таких людей, переконана, ми не повинні опускати руки й вірити у краще майбутнє”.
Наш кор.
Фото Андрія ЯЩИШЕНА

 

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info