Середа, червня 28, 2017

«Це не буде захід заради заходу. Хочемо мати конкретні результати», – О. Симчишин про Форум економічного розвитку

Останні новини

 

У Хмельницькій міськраді відбулася презентація Форуму економічного розвитку Хмельницького», який відбудеться 27 квітня у Хмельницькому театрі ім. М. Старицького. На прес-конференції було представлено концепцію майбутнього заходу.
Масштабність запланованої події вражає не лише охопленням аудиторії, очікують близько 750 відвідувачів, а й цілями, що ставлять перед собою організатори Форуму.


Проведення заходу допоможе донести бізнес-спільноті міста інформацію про нові доступні можливості, що покращать бізнес-клімат Хмельницького. Форум, переконані в оргкомітеті, дасть можливість об’єднати підприємців та інвесторів у баченні спільного майбутнього міста. Важливо, що фокус Форуму збігається з напрямами економічного розвитку міста. Ігор Ратушний, голова організаційного комітету Форуму, проводить цілу кампанію із залучення до Форуму якомога більшої кількості зацікавлених осіб з бізнес-середовища, громадського сектору, потенційних інвесторів.

«Головна мета, яку ми прагнемо реалізувати на Форумі – комунікація з усіма рівнями бізнесу, – каже міський голова Олександр Симчишин. – Ми запросили на Форум сотні місцевих підприємців. владу країни, наші міста-побратими, представників загальнонаціональних підприємств тощо. Очікуємо якісних та цікавих спікерів. Це не буде захід заради заходу. Хочемо мати конкретні результати».

 

 

Як зазначила начальник управління економіки Хмельницької міської ради Оксана Новодон: «Тематика заходу відображає стратегічне бачення розвитку міста «Хмельницький – ринок інновацій і можливостей» та перегукується з напрямами економічного розвитку міста: зростання малого і середнього бізнесу, муніципальної інфраструктури, урбаністичного життя, освіти та публічної довіри до влади». 

На Форум запрошено 11 доповідачів. Заступник міського голови Володимир Гончарук повідомив, що це будуть українські топ-спікери, а також планують залучити кількох закордонних доповідачів.

«Форум проходитиме у форматі ТЕD конференції. Ми ретельно підійшли до вибору спікерів, адже кожен виступ має надихнути присутніх на дії, зміни, розвиток, – сказав Володимир Гончарук. – Доповідачі мають великий досвід і представляють спектри бізнесу, інвестицій та громадського життя».

 

 

 

До участі у Форумі запрошують підприємців, інвесторів та усіх зацікавлених у розвитку Хмельницького. Реєстрація з 8.00 год., початок о 9.30 год.

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info