Середа, квітня 26, 2017

Соціум

1000 євро на енергоефективність

Соціум

Активні хмельничани мають шанс отримати міні-грант у розмірі до 1000 євро на впровадження заходів з енергоефективності. Про це розповіли представники ГО “Хмельницький молодіжний клуб розвитку”, які вже третій рік продовжують реалізовувати у нашому місті міжнародний проект “CLEEN” (Енергоефективність: створення коаліцій на місцях).

Читати далі: 1000 євро на енергоефективність

 

Працюватиме школа для велосипедистів

Соціум

Соціальна ініціатива Української греко-католицької церкви “Хтось не зробить!” оголошує набір до весняної школи велосипедистів задля популяризації здорового способу життя й екологічного транспорту, а також зменшення аварійних ситуацій на дорогах міста.

Читати далі: Працюватиме школа для велосипедистів

   

Вшанували жертв “Шталагу-355”

Соціум

У вівторок колишні в’язні концентраційних таборів і представники місцевої влади поклали квіти до братських могил бранців Раківського концтабору “Шталаг-355”,  розташованого на території нинішньої військової частини А-4239. Під час урочистого заходу присутні з представниками духовенства провели панахиду за загиблими.

Читати далі: Вшанували жертв “Шталагу-355”

   

З’являться шість сучасних ЦНАПів

Соціум

Адміністративно-територіальна реформа на теренах області триває та вже приносить перші плоди. Так, для покращення доступу громадян до адміністративних послуг у шести об’єднаних територіальних громадах Хмельниччини в рамках проекту U-LEAD невдовзі запрацюють сучасні Центри надання адміністративних послуг. Про це минулого четверга під час прес-сніданку розповіли представники проекту та обласної влади.

Читати далі: З’являться шість сучасних ЦНАПів

   

До Дня матері серед учнів 9-11 класів проводять літературний конкурс

Соціум

 

Об’єднання українок «Яворина» оголошує Всеукраїнський конкурс літературних творів (статей, есе, нарисів) до Дня матері на тему «Мама Героя».

Читати далі: До Дня матері серед учнів 9-11 класів проводять літературний конкурс

   

У Хмельницькому реєструватимуть шлюб за 24 години

Соціум

 

Хмельницький став учасником пілотного проекту Уряду зі спрощеної процедури реєстрації шлюбу за 24 години. Кабмін розширив перелік населених пунктів для реєстрації шлюбу за добу, до вказаного проекту приєднався Хмельницький.

Читати далі: У Хмельницькому реєструватимуть шлюб за 24 години

   

Розкол у журналістській спільноті

Соціум

Днями відбулася звітно-виборна конференція обласної організації Національної спілки журналістів України, яка, вочевидь, залишила без відповідей немало запитань для журналістської спільноти області. Та попри цей контраверсійний висновок слід визнати, що конференція таки змогла вирішити свої основні організаційні питання, обравши власні керівні органи, нового голову, яким став редактор обласної газети “Подільські вісті” Петро Лічман, висунути делегатів на черговий з’їзд НСЖУ.

Читати далі: Розкол у журналістській спільноті

   

Об’єднання ветеранів відзначило 20-річчя

Соціум

У  приміщенні Федерації профспілок обласне відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів відзначило 20-у річницю створення. Першим його головою став Олександр Відоменко у 1997 році. Згодом відділення очолювали Віталій Губенко, Анатолій Муляр, а з 2011-ого — Тетяна Галушко.

 

Читати далі: Об’єднання ветеранів відзначило 20-річчя

   

Хмельницька одна з найдемократичніших областей України

Соціум

Хмельничанам представили  результати дослідження індексу демократичного розвитку областей України. За цим показником область зайняла 3-є місце з результатом у 3,4 бали з 5-ти можливих. Першість отримала Івано-Франківська область з показником 3,48 бали, друге місце займає Тернопільська область з показником 3,42.


Читати далі: Хмельницька одна з найдемократичніших областей України

   

У Хмельницькому пройшла І сесія комплексного навчання від IRI

Соціум

 

У Хмельницькому розпочалася комплексна навчальна програма від International Republican Institute (IRI) «Академія громадянина». Крім Хмельницького таке ж навчання паралельно проходить у Дніпрі, Миколаєві та Маріуполі. Для навчання відібрали по 20 активних громадян з кожного міста. Програма Академії складається з чотирьох сесії, на яких активістів вчитимуть, як потрібно співпрацювати з владою, щоб втілювати якісні зміни у місцевому самоврядуванні.

Читати далі: У Хмельницькому пройшла І сесія комплексного навчання від IRI

   

У Хмельницькому щеплення тварин проти сказу – безкоштовні

Соціум

 

Хмельницька міська державна лікарня ветеринарної медицини наголошує, що щеплення – єдиний захист від сказу. Тому необхідно щорічно проводити профілактичні щеплення проти сказу домашнім собакам та котам.

Читати далі: У Хмельницькому щеплення тварин проти сказу – безкоштовні

   

Сторінка 1 з 163

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info