Неділя, березня 26, 2017

Політика

Як працюють нардепи?

Політика

Представники Громадянської мережі ОПОРА розповіли про моніторинг роботи нардепів-мажоритарників.

Читати далі: Як працюють нардепи?

 

Вимагали відставки Яценюка

Політика

У вівторок зранку кілька десятків хмельничан зібралися під стінами облдержадміністрації. Головною вимогою людей була відставка прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та уряду. Переважна кількість мітингарів були представниками ВО “Свобода” й партії “5.10”.

Читати далі: Вимагали відставки Яценюка

   

Звітує народний депутат Сергій Мельник

Політика

Сергій Мельник — народний депутат Верховної Ради України по округу №187 м. Хмельницького звітує перед виборцями за 2015 рік

Читати далі: Звітує народний депутат Сергій Мельник

   

Як голосував Хмельницький

Політика

Наприкінці минулого тижня громадські активісти закликали хмельничан голосувати з розумом і підсумували результати спостережень за виборчою кампанією, а політичні партії й кандидати намагалися у будь-який спосіб заручитися підтримкою народу. Дехто навіть не гребував використанням проти конкурентів “чорного піару”.

Читати далі: Як голосував Хмельницький

   

Ради можуть стати прозорішими

Політика

Кроки до поліпшення якості роботи місцевих рад, підвищення рівня їх прозорості у понеділок під час прес-конференції презентував координатор всеукраїнської громадської кампанії “Прозорі ради” в області Олег Черненко.

Читати далі: Ради можуть стати прозорішими

   

Позов проти Прем’єра

Політика

Правозахисник, наш земляк-хмельничанин Володимир Волосюк 25 липня 2015 року подав на суд Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка за невиплату дітям війни соціальної щомісячної допомоги в розмірі 280 грн., що передбачено ст. 6 Закону України “Про соціальний захист дітей війни”. Міститься у позові й оцінка необґрунтованого, на погляд юриста, підвищення в країні тарифів на газ — у сім разів, воду, електроенергію — втричі для населення.

Читати далі: Позов проти Прем’єра

   

Як не помилитися на виборах?

Політика

Вже у ці вихідні від нашого голосу залежатиме доля міста й  області не лише на два наступні роки. Тож ми запитали кількох місцевих експертів і громадських активістів, як вони оцінюють перебіг нинішньої передвиборчої кампанії та що порадили б хмельничанам під час голосування.

Читати далі: Як не помилитися на виборах?

   

Що потрібно знати про нинішні вибори?

Політика

Чинний закон про місцеві вибори має багато нюансів, з якими вже незабаром можуть стикнутися звичайні хмельничани. Щоб вберегти виборців від неприємних несподіванок у день волевиявлення, представники ВГО “Центр підтримки громадських ініціатив” у понеділок провели тематичний “круглий стіл”.

Читати далі: Що потрібно знати про нинішні вибори?

   

Костянтин Чернилевський: “Вірю, що хмельницькі виборці спроможні зробити усвідомлений вибір”

Політика

Цю розмову з виконуючим обов’язки, а нині вже й кандидатом на посаду Хмельницького міського голови Костянтином Чернилевським ми публікуємо за рахунок його скромного виборчого фонду кандидата-самовисуванця, як цього вимагає виборче законодавство. Проте Костянтин Іванович наполіг, щоб у нашому діалозі первинною була журналістська складова, пообіцявши завчасу, що готовий відповісти на найжорсткіші запитання, яких, зізнаємося, з перебігом виборчої кампанії набралося чимало. Тож перше, що цікавило нас, так це те, як він почувається у ролі кандидата-самовисуванця? Адже залишаючись нині одним із фаворитів виборів серед претендентів на посаду міського голови, він єдиний з них спалив, по суті, за собою всі мости. Чи варто було так ризикувати власною політичною кар’єрою? — запитали ми, натякаючи, що через таку принципову позицію він змушений був припинити своє членство в партії “Батьківщина”, відмовитись від пропозицій інших партій стати їх висуванцем, поклавши на виборчі терези дуже багато у своїй подальшій долі.

Читати далі: Костянтин Чернилевський: “Вірю, що хмельницькі виборці спроможні зробити усвідомлений вибір”

   

Свободівці пройшли маршем протесту перед своєю партконференцією

Політика

Минулої неділі у приміщенні обласної Федерації профспілок свою виборчу конференцію провела облорганізація партії ВО “Свобода”. Проте спершу її активісти і делегати, до яких приєднались небайдужі хмельничани, пройшли маршем протесту проти політичних репресій в Україні.

Читати далі: Свободівці пройшли маршем протесту перед своєю партконференцією

   

Батьківщинівці визначились остаточно

Політика

Минулої п’ятниці відбувся другий етап ХVІ конференції обласної парторганізації ВО “Батьківщина”, на якій визначилися з кандидатами у депутати до Хмельницької обласної ради.

Читати далі: Батьківщинівці визначились остаточно

   

Сторінка 1 з 15

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info