П'ятниця, квітня 28, 2017

Місцеве самоврядування

Ремонт доріг і кадрові зміни у школах

Місцеве самоврядування

У понеділок міський голова Олександр Симчишин провів брифінг з представниками ЗМІ.  Очільник міста загострив увагу на питаннях інфраструктури та стану справ в освітянській галузі.

Читати далі: Ремонт доріг і кадрові зміни у школах

 

Розроблено новий Статут міста Хмельницького

Місцеве самоврядування

 

Розробці нового Статуту передував круглий стіл, який у травні минулого року спільно організували Хмельницька міська рада, ГО “Хмельницька ініціатива”,  Ukrainian Center for Independent Political Research та Інститут Політичної Освіти, для обговорення Статуту міста. Власне, саме тоді вирішили створити робочу групу, яка б розробила новий сучасний Статут.

 

Читати далі: Розроблено новий Статут міста Хмельницького

   

Комунальні підприємства отримали нові завдання

Місцеве самоврядування

Розширене засідання виконавчого комітету міської ради, яке відбулося минулого тижня, було присвячене результатам фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста у 2016 році. Воно проходило у значно відмінному від традиційного підсумкового зібрання форматі. Учасникам були представлені докладні матеріали балансових комісій із аналізом діяльності підприємств, крім того, проведений своєрідний лікнеп щодо нових підходів до її оцінки та орієнтирів.

Читати далі: Комунальні підприємства отримали нові завдання

   

Хмельницький відвідала делегація з Литви

Місцеве самоврядування

Обласний центр розширює міжнародні освітянські зв’язки. Днями до нас завітали гості з Литви — делегація університету міста-побратима Хмельницького Шяуляя. З цієї нагоди у міській раді відбувся офіційний прийом. Вітаючи гостей, заступник міського голови Галина Мельник нагадала про  спільну історію Литви та України, давні зв’язки обох країн і особливо акцентувала на підтримці Литвою європейського напрямку розвитку нашої держави. Вона висловила впевненість, що ця підтримка сприятиме українській молоді здобувати освіту в країнах Євросоюзу, зокрема у Литві.

Читати далі: Хмельницький відвідала делегація з Литви

   

У Книжківцях наводили лад

Місцеве самоврядування

Гарно попрацювали мешканці мікрорайону Книжківці, впорядковуючи свої прибудинкові території, а допомогли в цьому члени комітету самоорганізації населення, який очолює Оксана Зіменко, та старші вулиць.

Читати далі: У Книжківцях наводили лад

   

З хмельничанами спілкувався міський голова

Місцеве самоврядування

За традицією прямої телефонної лінії “Міська влада відповідає”, коли за номером 76-48-88 з додзвонювачами спілкується міський голова, охочих  звернутися саме до нього завжди найбільше. Причому характерно, що люди телефонують з проблем, які навіть поза межами можливостей міської влади. Отож не дивно, що дзвінки почали лунати ще до початку прямої лінії.

Читати далі: З хмельничанами спілкувався міський голова

   

Хмельничани довіряють армії, церкві і міському голові

Місцеве самоврядування

Як хмельничани оцінюють ситуацію в країні та рідному місті? На це запитання дають відповідь результати опитування соціологічної групи “Рейтинг”, представники якої на замовлення уряду Канади опитали мешканців обласних центрів України. У понеділок у стінах міської ради під час брифінгу міський голова Олександр Симчишин розповів про місце Хмельницького у зведеному рейтингу обласних центрів.

Читати далі: Хмельничани довіряють армії, церкві і міському голові

   

Скасовано містобудівні та декларацію про початок будівельних робіт на вул.Панаса Мирного, 31/1

Місцеве самоврядування

Вінницький апеляційний суд повністю відхилив апеляційну скаргу осіб, що збиралися будувати кафе та торговельний центр, на постанову Хмельницького окружного адміністративного суду від 25 січня 2017 року у справі за адміністративним позовом Хмельницької міської ради до управління архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних відносин Хмельницької міської ради, Державної архітектурно-будівельної інспекції України. У постанові йшлося про визнання незаконними та скасування містобудівних умов та обмеження забудови земельної ділянки, визнання незаконною та скасування реєстрації Декларації про початок виконання будівельних робіт.

 

Читати далі: Скасовано містобудівні та декларацію про початок будівельних робіт на вул.Панаса Мирного, 31/1

   

Робоча група сформувала остаточний варіант проекту Стратегії розвитку Хмельницького на 2017-2025 роки

Місцеве самоврядування

Свої останні пропозиції щодо Стратегії розвитку міста Хмельницького на 2017-2025роки мали змогу внести члени робочої групи. Сьогодні фактично відбулося останнє засідання перед представленням документу на обговорення громадськості.

 

Читати далі: Робоча група сформувала остаточний варіант проекту Стратегії розвитку Хмельницького на 2017-2025 роки

   

З центру Хмельницького за рік заберуть МАФи

Місцеве самоврядування

 

 

На минулій сесії депутати Хмельницької міської ради ухвалили рішення про впорядкування розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій на території міста Хмельницького. Особливих змін зазнає центральна частина міста – звідси планують забрати майже усі тимчасові споруди. На впорядкування ТС у підприємців не більше року.

Читати далі: З центру Хмельницького за рік заберуть МАФи

   

“Для результату потрібна фахова команда...”

Місцеве самоврядування

У кулуарах управління житлово-комунального господарства міста почула: “Це нам як винагорода за попередників”. Ішлося про сприятливий мікроклімат, який приніс із собою новий керівник — Василь НОВАЧОК. Власне про те, настільки важливо, аби в колективі були взаєморозуміння, повага та спільна відповідальність, ми й розпочали нашу з ним розмову.

Читати далі: “Для результату потрібна фахова команда...”

   

Сторінка 1 з 80

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info