Неділя, березня 26, 2017

Місцеве самоврядування

Володимир Гончарук: “Агенція розвитку Хмельницького залучатиме в місто кредити і гранти й допомагатиме інвестору”

Місцеве самоврядування

Про інвестиційні та економічні перспективи Хмельницького, що чекає на місцеві МАФи та чи можна викоренити стихійну торгівлю нам розповів заступник міського голови Володимир Гончарук.

Читати далі: Володимир Гончарук: “Агенція розвитку Хмельницького залучатиме в місто кредити і гранти й допомагатиме інвестору”

 

Обласний центр претендує на міжнародний сертифікат відповідності стандартам підтримки бізнесу

Місцеве самоврядування

За ініціативи облдержадміністрації та обласного центру розвитку місцевого самоврядування у міській раді відбулася зустріч з гостями з Сербії — представниками міжнародних інституцій. Зоріца Біліч і Боян Войводіч є координаторами німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та Регіональної мережі сприяння бізнес-сертифікації Business Friendly Certification. Ці інституції займаються впровадженням міжнародних програм зі створення сприятливих умов ведення бізнесу та світових стандартів ефективного і прозорого місцевого самоврядування. В  Україні вони обрали чотири регіони для детального вивчення економічного потенціалу, відповідності законодавчих вимог міжнародним стандартам підтримки    бізнес-середовища  та надання практичних рекомендацій. У країнах південно-східної Європи, де запроваджені ці програми, сертифікація муніципалітетів є одним із перших проектів, що стимулює покращення адміністративної системи для залучення інвестицій, умов для розвитку бізнесу, місцевої економіки.

Читати далі: Обласний центр претендує на міжнародний сертифікат відповідності стандартам підтримки бізнесу

   

У Хмельницькому відбудеться бізнес-форум

Місцеве самоврядування

Вперше у нашому місті відбудеться Форум економічного розвитку Хмельницького “Ринок інновацій та можливостей”, який, як планують організатори, стане щорічним. Цього разу його відвідають не лише представники місцевого бізнес-середовища, а й закордонні делегації. Про очікування від цього заходу та його спрямування розповіли члени організаційного комітету Форуму. Форум економічного розвитку “Ринок інновацій та можливостей” запланований на 27 квітня цього року. Орієнтовно на цей захід у театр ім. М.Старицького завітають 500-750 осіб.

Читати далі: У Хмельницькому відбудеться бізнес-форум

   

Користуючись нагодою...

Місцеве самоврядування

Упродовж години прямої лінії “Міська влада відповідає” нинішнього вівторка на звернення хмельничан мав відповідати заступник міського голови Анатолій Нестерук.

Читати далі: Користуючись нагодою...

   

Звітують депутати

Місцеве самоврядування

21 березня о 17.00 у приміщенні поліклініки №3 за адресою:  вул. Майборського, 16 відбудеться звіт депутата міської ради Василя ТРИНЯКА перед виборцями округу №39 за участю відповідальних працівників міськвиконкому перед виборцями.


23 березня о 17.00 у у приміщенні НВК №31 за адресою:   вул. Мазура, 17 відбудеться звіт депутата міської ради Ігоря ЯЛОХИ перед виборцями округу №1 за участю відповідальних працівників міськвиконкому перед виборцями.

   

Яким буде уточнений бюджет?

Місцеве самоврядування

Минулої п’ятниці у сесійній залі міської ради громадськості презентували проект уточненого бюджету Хмельницького на 2017 рік. Окрім того, можна було ознайомитися з цьогорічним проектом Програми економічного та соціального розвитку міста. Під час презентації уточнень до бюджету начальник міського управління фінансів Сергій Ямчук розповів, що з урахуванням внесених змін цьогорічний бюджет розвитку складає майже 400 мільйонів гривень.

Читати далі: Яким буде уточнений бюджет?

   

Звернення — як барометр для влади

Місцеве самоврядування

У п’ятницю, 3 березня, відбувся прийом громадян з особистих питань, який проводив секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак.

Читати далі: Звернення — як барометр для влади

   

З акцентом на співпрацю з громадою

Місцеве самоврядування

Виборчий округ №15 складає частину мікрорайону Ближні Гречани: вулиці Курчатова, Вишнева, Чкалова, Транспортна, Північна, Городня, провулок Приміський. Забудовувався він у 70-80 роки минулого століття промисловими підприємствами і житловими масивами. На жаль, ці роботи здійснювалися поспіхом, щоб якнайшвидше забезпечити житлом насамперед працівників тодішніх заводів “Нева”, “Термопластавтомат”, “Електронмаш”. Відтак недоліки минулих років досі ускладнюють побутове життя тутешніх мешканців і спокій комунальників. Серед найбільших проблем — водовідведення, зовнішнє освітлення, стан доріг і прибудинкових територій.

Читати далі: З акцентом на співпрацю з громадою

   

“Кавказ” обранцю довіряє

Місцеве самоврядування

Територію виборчого округу №25 нинішні мешканці називають Нижнім Дубовим, а серед старожилів-проскурівчан поширена призабута назва “Кавказ”. Свого часу для зміцнення західного кордону Російської імперії напередодні Першої світової війни сюди перекинули дивізію з Кавказу. З того періоду лише провулок і проїзд Іподромний зберегли свою назву, всі інші вулиці отримали нові: Красовського, Гастелла, Франка, Пересипкіна, Черняховського, Суворова, Сіцінського, Кошового, Ярослава Мудрого, Пілотська, Козацька... Поєднання сьогодення та давнини і нині визначає особливість цього району. Рахуватися з цим доводиться і комунальникам, і депутатам. Про це йшлося на звітній зустрічі Людмили Головко з виборцями, яка відбулася минулого тижня у приміщенні ЖЕКу №5.

Читати далі: “Кавказ” обранцю довіряє

   

Особливості звітної зустрічі

Місцеве самоврядування

Звітна зустріч, яка відбулася минулого тижня у приміщенні ЗОШ №29, вирізняється особливостями порівняно з попередніми зібраннями виборців зі своїми обранцями. Звітував на ній депутат міської ради від виборчого округу №17, член фракції ВО “Свобода” Леонід Трач. Представляючи його учасникам зібрання, секретар міської ради Михайло Кривак особливо акцентував на тому, що він “завжди відстоює свою думку, навіть всупереч іншим”.

Читати далі: Особливості звітної зустрічі

   

Скликається сесія

Місцеве самоврядування

Відповідно до розпорядження міського голови Олександра Симчишина чергова дванадцята сесія міської ради скликається 22 березня о 10.00 у залі засідань міської ради.
Депутати розглянуть питання про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2017 рік, щодо регулювання земельних відносин та ряд інших питань.

   

Сторінка 1 з 78

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info