Вівторок, червня 27, 2017

Що стоїть за депутатською скромністю

Місцеве самоврядування

“Ми не всесильні, робимо те, що в наших можливостях”, — так розпочав  звіт перед виборцями депутат міської ради від виборчого округу №16 Ігор Мельничук. Натомість з його розповіді виходило, що практично всі звернення від громадян були з його допомогою виконані. За депутатською скромністю секретаря фракції “Об’єднання “Самопоміч” і члена робочої групи з розробки стратегії розвитку міста між тим стояв розлогий список здійснених робіт, значна частина з яких була ініційована саме ним.

 

Виборчий округ №16 складає чималу територію мікрорайону Гречани з вулиць Транспортної, Вокзальної, Декабристів, Саварчука, Вишневої, Курчатова, Проскурівського підпілля, Леха Качинського, Західно-Окружної, Чкалова та прилеглих провулків. У цьому масиві приватний сектор межує з багатоквартирними новобудовами, які разом наслідують недоліки стрімкої забудови мікрорайону 60-70-х років минулого століття. Чи не найбільший з них —  водовідведення. Саме це і є тією проблемою, котра залишається поза межами депутатських можливостей. Але і тут є певні зрушення.
Загалом минулорічна діяльність Ігоря Мельничука на окрузі була відчутною. Так, відбувся поточний ремонт доріг на вулицях Курчатова, Проскурівського підпілля, Вишневій, Чкалова, Вокзальній, Західно-Окружній, Саварчука, Транспортній. Завершився капітальний ремонт вулиці Леха Качинського. На Вишневій, 135 встановлений спортивний майданчик. Облаштовані прибудинкові території на Курчатова, 16 та Чкалова, 13/1 і зовнішнє освітлення на залізничному переході на вулиці Вокзальній. У мікрорайоні проведене омолодження зелених насаджень. Триває робота з виготовлення проектно-кошторисної документації щодо капітального ремонту вулиць Транспортної, Саварчука, Степанкова, Західно-Окружної. На Курчатова, 1г відремонтована мережа водопостачання. На Вокзальній та Леха Качинського встановлені нові опори ЛЕП. За зверненнями громадян Ігор Мельничук підготував пропозиції щодо подальшого благоустрою території округу, обстеження та ремонту ліфтів, будівництва дитячих і спортивних майданчиків...
Зібрання виборців, на жаль, нечисленне, депутатський звіт сприйняло схвально, були висловлені подяки за роботи у будинках, на прилеглих територіях. Люди звернулися з новими пропозиціями. Так, є потреба у відновленні зовнішнього освітлення у провулку Транспортному та на вулиці Саварчука, слід відремонтувати криниці у мікрорайоні. Окреме прохання: побудувати систему водовідведення на вулиці Транспортній. Показово, що, хоча потреба є, але не всі згодні на дольову участь у цих роботах. Через це затягнувся капремонт вулиці Вишневої, адже спочатку доцільно прокласти каналізаційні труби, а вже потім асфальтувати дорожнє покриття.
Ігор Мельничук фронт наступних робіт чітко визначив, зокрема щодо благоустрою мікрорайону, усунення підтоплення вулиць, внутрібудинкових ремонтів тощо. Реалізувати складені плани надалі буде легше, адже накопичується практичний досвід, є підтримка депутатського корпусу, допомога колег із фракції, а відтак розширюються і можливості.

Володимир РАЗУВАЄВ

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info