Вівторок, червня 27, 2017

Коли старт у раді вдалий

Місцеве самоврядування

“Те, що ваш депутат обраний уперше, не є його недоліком, навпаки — змушує працювати активно, ініціативно”, — так представив виборцям округу №29 їхнього обранця Юрія Вавринюка секретар міської ради Михайло Кривак.

 

Виборчий округ №29 охоплює центральну частину міста і є, як було сказано, “його серцем”. Враховуючи, що Юрію Вавринюку разом із колегою Сергієм Золотухіним довелося взяти під опіку і округ №27, де не було обрано депутата, територія цього “серця” є чи не найбільшою в місті: вулиці Бузька, Вайсера, Володимирська, Прибузька, Староміська, Проскурівського підпілля, Річкова, Соборна і численні провулки. Та новобранця міської ради це не налякало. “Обіцяв виконати всі ваші звернення, але наполягав, щоб ви мені допомагали активністю”, — так розпочав звіт Юрій Вавринюк. Загальний список звернень у ході особистого прийому громадян склав 40 пунктів, але фактична робота депутата  значно його перевищила. На прибудинковій території за адресою: Проскурівського підпілля, 25 — Подільська, 65 капітально відремонтовані дорога і тротуар, встановлені сучасні контейнери для сміття, дитячий та спортивний майданчики, відремонтовані стики панелей у будинках та внутрібудинкові мережі. На Володимирській, 1 і Грушевського, 40 — ремонт покрівлі та інші роботи. На Свободи, 22а проведена експертна оцінка ліфтів, відремонтовані два під’їзди. Прибузька, 12 — капітальний ремонт прибудинкової території, на Староміській омолоджені зелені насадження.
На окрузі проведений поточний ремонт доріг і тротуару, облаштований пішохідний перехід на перехресті Вайсера та Свободи. Капітально відремонтовані покрівлі за п’ятьма адресами на вулицях Грушевського, Річковій, Пилипчука, Свободи, Подільській. Такою була співпраця депутата з комунальними підприємствами міста.
Відзначився Юрій Вавринюк і власними ініціативами. До Програми розвитку освіти міста на 2017-2021 роки внесений його проект автоматизованої системи обліку в їдальнях навчальних закладів, який забезпечить контроль і сприятиме унеможливленню корупційних проявів. На прохання футбольної команди учнів ЗОШ №6 подарував комплект спортивної форми. Довелося залагоджувати і конфлікти на окрузі: між мешканцями будинку та супермаркетом “Колібріс”, котельнею музичного училища — щодо роботи витяжки. Працює над передачею злощасного будинку №73/1 на Проскурівській на баланс мешканців, щоб вони нарешті позбулися проблем з реставрацією та обслуговуванням будинку. Турботою є й вдосконалення безпечного руху автотранспорту вулицями міста.
Накопичений досвід дозволив сформувати наступні плани депутату спільно з комунальниками. Так, ремонт внутрішніх мереж передбачений у будинках за дев’ятьма адресами, оновлення дитячих майданчиків — за трьома, обстеження ліфтів — за шістьма. На Подільській, 38, 77/1 та Прибузькій, 14 планується покращити благоустрій прибудинкових територій, на Проскурівській, 1, 21/3 — укріплення стін. Триватимуть роботи з поточного ремонту вулиць Подільської, Прибузької, Свободи, Проскурівської, омолодження зелених насаджень... На окрузі має реалізовуватися міська програма з енергоефективності, енергозбереження і термомодернізації житлових будинків, зокрема на Подільській, 54/1.
Представлена інформація виборцям добре відома, схвалюють вони і плани обранця. Свідченням довіри до депутата стали численні подяки, зокрема колективні: від окремих громадян, батьківського комітету ЗОШ №6, федерації кульової стрільби (Юрій Вавринюк допоміг у підготовці до змагань, придбанні сучасної спортивної зброї). А ще нові звернення, розмова щодо перспектив розвитку міста, осучаснення мікрорайонів... “Приємно відзначити успішний початок роботи депутата, взаємозв’язок з виборцями. Як результат — гарна атмосфера цього зібрання, інтелігентна розмова і висока оцінка діяльності Юрія Вавринюка та всього депутатського корпусу”, — охарактеризував зустріч Михайло Кривак.
Володимир РАЗУВАЄВ

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info