Вівторок, червня 27, 2017

Головний напрямок роботи обранця

Місцеве самоврядування

Виборчий округ — головний напрямок роботи депутата міської ради, її наслідки — результат його сумлінності, наполегливості та відповідальності. Деякі округи потребують більшої уваги й особистих зусиль їхніх обранців, деякі меншої — залежно від розташування та часів забудови. Але є особливий фактор, який змушує застосовувати додаткові  підходи депутатського ставлення до своєї діяльності — історичний. Таким у місті є виборчий округ №28, який складається з частин вулиць Староміської, Вайсера, Кам’янецької, Соборної, Прибузької, Проскурівського підпілля, Плоскої, Шестакова та прилеглих провулків. Саме звідси починається історія Плоскирова-Проскурова-Хмельницького. Відтак працювати на цьому окрузі неабияка честь
і відповідальність.

Представником інтересів виборчого округу №28 у міській раді нинішнього скликання є Сергій Золотухін. На виборах він очолював список політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”, не будучи висунутим у мікрорайонах, отож обрав ще й округ №27, де не було переможця. Минулого тижня у приміщенні ЗОШ №1 він уперше звітував перед виборцями про свою діяльність. Основою звіту стали результати 24 проведених особистих прийомів громадян та понад 50 індивідуальних і колективних звернень до нього. Практичні наслідки цієї підготовчої роботи склали список з конкретних заходів, ініційованих депутатом.  
Так, були замінені аварійні опори електропостачання та встановлений обмежувальний дорожній знак на вулиці Шестакова. Проведений капітальний ремонт фасаду житлового будинку та заміна системи електрообладнання на Соборній, 19.
Для аналогічного ремонту і заміни пошкоджених ділянок внутрішніх мереж водопостачання на Вайсера, 15 виготовлений робочий проект. Безгосподарний будинок №6 на Соборній має нарешті отримати “дах” — стати на баланс ЖЕКу №1.
Сергій Золотухін був організатором місцевої ініціативи мешканців вулиць Шестакова, Староміської та провулків Гречанського, Ламаного і Шестакова щодо будівництва системи водовідведення, котра була підтримана міською владою. Враховуючи, що ця історична частина центру міста досі не обладнана каналізацією, прийнято рішення збудувати її за рахунок міського бюджету. Має реалізуватися й аналогічна ініціатива мешканців вулиці Плоскої, де облаштування системи водовідведення відбуватиметься за кошти місцевого забудовника і частково тутешніх мешканців. Додатково тут відновлять зовнішнє освітлення, налагодять вивезення сміття і ремонтуватимуть дороги. Ті виборці, хто звертався щодо надання матеріальної допомоги, її отримали за поданням депутата.
У реалізованих планах управління ЖКГ щодо благоустрою території округу є й участь Сергія Золотухіна. Так, була розширена проїжджа частина вулиці Кам’янецької біля будинків №№46, 48 для облаштування транспортної зупинки з відповідним капітальним ремонтом. На інших вулицях відбувся поточний ремонт дорожнього покриття.
До титульного списку запланованих робіт у 2017 році внесені узгоджені з депутатом позиції щодо продовження поточного ремонту вулиць, розчищення водовідвідних каналів у заплаві річки Південний Буг, виготовлення проекту з капітального облаштування зупинки транспорту на Кам’янецькій, 38.
У перспективних планах року — ремонт прибудинкових територій за п’ятьма адресами, виготовлення проектно-кошторисної документації на капремонт тротуарів, провулків, набережної річки Плоскої, улаштування та розширення велосипедних доріжок тощо.
Окрема сторінка депутатського звіту — особисті ініціативи Сергія Золотухіна. Серед них —  створення депутатської групи з контролю за використанням бюджетних коштів на ремонт і утримання ліфтового господарства та робочих груп з розробки Положення про порядок та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з технічного обслуговування ліфтів. Ініціював він і створення наглядових рад при комунальних підприємствах міста. Будучи підприємцем і чудово розуміючи нинішні проблеми бізнес-середовища, став співініціатором зменшення ставок місцевого податку та зборів. Особисті ініціативи — це вияв обраної принципової позиції депутата: “Маю свою думку в міській раді та завжди її відстоюю”.
Показово, що мешканці найстарішого мікрорайону міста не лише висловлювали подяки Сергію Золотухіну за його перші здобутки на окрузі, а й звернулися з новими проблемами. Люди обурювалися діями компаній-монополістів у зростанні тарифів, зниженні соціальних норм, погіршенні рівня життя... Характерно, що вони розуміють обмежені права міської влади у цих питаннях, але змушені звертатися саме до її представників — тим, кому довіряють. “Нам хочеться приходити до свого депутата, щоб просто поспілкуватися, поговорити про життя міста, проблеми мікрорайону”, — казали учасники зібрання. Ось і цього разу секретарю міської ради Михайлу Криваку та голові фракції “Об’єднання “Самопоміч” Сергію Золотухіну довелося проводити своєрідний лікнеп, давати поради, роз’яснювати політику міської влади, заохочувати до активнішої громадянської позиції. “З усіх проблем вкрай потрібна ваша ініціатива, інакше важко щось зробити — все вирішується лише спільно”, — таким був підсумок депутата від виборчого округу №28.

Володимир РАЗУВАЄВ

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info