Вівторок, червня 27, 2017

Традиції та несподіванки телефонного спілкування влади і громади

Місцеве самоврядування

Соціальна допомога і питання благоустрою міста — основні теми телефонних звернень у ході прямої лінії “Міська влада відповідає”, на які у вівторок довелося відповідати заступнику міського голови Андрію Бондаренку.  Деякі з них були звичними, деякі — несподіваними. Перші стосувалися надання матеріальної  допомоги: на лікування інваліда, можливості збільшення доплати до пенсії від міської ради члену сім’ї репресованого, щодо оформлення опіки.  Відповісти на ці дзвінки  Андрію Бондаренку було нескладно, всі дозвонювачі отримали вичерпну інформацію або консультацію.

Традиційними вже стали запитання від мешканця мікрорайону Книжківці про можливість небезпеки від базової станції мобільного зв’язку, відкриття аптеки та звільнення місцевого кладовища від городів. Сюди ж можна віднести прохання запровадити пасажирський маршрут до кладовища у мікрорайоні Ракове. Також не вперше мешканці  Лезнового-2 цікавляться, коли збудують дитячий майданчик на вулиці Сагайдачного.
А ось несподіванкою стала скарга на запроваджену систему оплати ПАТ “Хмельницькобленерго”: дозвонювач не може її зрозуміти. Натомість для міської влади це питання поза межами її компетенції. З цієї площини був і дзвінок щодо ліфтового господарства: чи може воно самостійно збільшувати вартість обслуговування? Пролунало і звинувачення щодо нібито незадовільної інформації у ЗМІ про громадські слухання на тему пасажирських перевезень. Довелося пояснювати, що на ЗМІ міська влада впливу не має.
Щодо інших питань Андрій Бондаренко дав доручення відповідним комунальним структурам. З їхніми наслідками дозвонювачі будуть ознайомлені.
Наш кор.

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info