Вівторок, червня 27, 2017

У Хмельницькому відбудеться бізнес-форум

Місцеве самоврядування

Вперше у нашому місті відбудеться Форум економічного розвитку Хмельницького “Ринок інновацій та можливостей”, який, як планують організатори, стане щорічним. Цього разу його відвідають не лише представники місцевого бізнес-середовища, а й закордонні делегації. Про очікування від цього заходу та його спрямування розповіли члени організаційного комітету Форуму.

 

Форум економічного розвитку “Ринок інновацій та можливостей” запланований на 27 квітня цього року. Орієнтовно на цей захід у театр ім. М.Старицького завітають 500-750 осіб. Це будуть представники місцевого бізнесу, влади, громадські активісти, експерти й закордонні делегації. Проходитиме Форум економічного розвитку у форматі ТЕD-конференції з одинадцятьма доповідачами, які мають великий досвід у сферах бізнесу, інвестицій та розвитку.
За словами заступника міського голови Володимира Гончарука, цей захід переслідує одразу декілька завдань. Зокрема, об’єднати підприємців та інвесторів, донести до бізнес-середовища інформацію про нові можливості, які покращать підприємницький клімат у Хмельницькому, надихнути й показати інновації…
“Оскільки Стратегія міста Хмельницького до 2025 року розробляється як “Хмельницький — ринок інновацій та можливостей”, теми всіх спікерів будуть розділені на дві частини — можливості та інновації. У першому блоці буде наведена інформація про заходи, які допоможуть покращити підприємцям свої позиції. В другому — актуальні у світі та Україні інновації”, — наголосив Володимир Гончарук.
Також він зазначив, що одним зі спікерів Форуму буде міський голова Олександр Симчишин. Він розповість про інфраструктурні проекти, роботу муніципалітету в напрямку покращення діяльності малого та середнього бізнесу й про заплановані міські проекти. Більшість інших доповідачів — це експерти всеукраїнського та міжнародного масштабу. Нині список уточнюється.
Передуватиме Форуму старт-вечірка, запланована на 28 березня у приміщенні дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, що на вулиці Проскурівській, 65. За словами члена організаційного комітету Форуму, президента Хмельницької торгово-промислової палати Наталії Белякової, старт-вечірка стане унікальним заходом, на який будуть запрошені підприємці, представники влади, громадськості та ЗМІ. Завдяки цьому Хмельницький зможе отримати поштовх до впровадження змін.
“Ми хочемо провести захід, у якому поєднуватимуться досвід і креативне мислення, наука, освіта і бізнес. Саме так ми зможемо продукувати корисні для міста ідеї”, — підкреслила вона.
Андрій ЯЩИШЕН
Фото автора

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info