Середа, червня 28, 2017

З хмельничанами спілкувався міський голова

Місцеве самоврядування

За традицією прямої телефонної лінії “Міська влада відповідає”, коли за номером 76-48-88 з додзвонювачами спілкується міський голова, охочих  звернутися саме до нього завжди найбільше. Причому характерно, що люди телефонують з проблем, які навіть поза межами можливостей міської влади. Отож не дивно, що дзвінки почали лунати ще до початку прямої лінії.

Цього разу більша частина звернень стосувалася питань благоустрою в мікрорайонах. При цьому люди висловлювали подяку за зроблені роботи саме у цій площині. Але вони прагнуть більшого. Так, лезнівчани пропонують встановити поручні на спуску з вулиці Тамбовської до вулиці Вінницької, мешканка гуртожитку на Інститутській, 16/2 просить обладнати лавку для відпочинку біля його будівлі. На Львівському шосе навпроти закладу “Амстердам” є потреба встановити засоби безпеки для пішоходів, на Зарічанській — розширити мережу дитячих і спортивних майданчиків. У масиві між торговим центром “Магніт” і кінотеатром “Планета” люди звертають увагу на поганий стан проїзду, а на вулиці Панаса Мирного просять залишити зелену зону між будинками 18а-18б.
Декілька дзвінків стосувалися покращення та розширення пасажирських перевезень. Хмельничани вважають необхідним з’єднати тролейбусним рухом мікрорайон Дубове з міською лікарнею, автостанцією №2 і відділенням Пенсійного фонду. Турбує людей і обмеженість площі деяких зупинок.
Мешканці вулиці Черняхівського просять збудувати каналізацію і готові на дольову участь у її будівництві. На Трудовій, 5 хмельничани протестують проти появи біля їхнього будинку газової заправочної станції, а на Заводській, 42 — щодо будівництва паркану тутешнім ОСББ.
Пролунала скарга від працівників КП “Електротранс” щодо оплати понаднормових годин праці, а з проспекту Миру, 78/3 — на сусідку, яка підгодовує безгосподарних тварин, які шкодять зеленим насадженням і клумбам.
Показовим був дзвінок з проханням розширити рух поїздів з Деражні до Хмельницького та щодо отримання пенсії від жінки, яка досі не обміняла паспорт ще радянського зразка. З цих питань Олександр Симчишин нічим особисто допомогти не може, а щодо всіх інших звернень має надати доручення на вивчення ситуації та здійснення відповідних робіт.
Відповідаючи на звернення громадян, він водночас інформував про найближчі плани з благоустрою їхніх мікрорайонів.
Наш кор.

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info