Середа, червня 28, 2017

У Книжківцях наводили лад

Місцеве самоврядування

Після ремонту даху місцевого клубу будівельники залишили чимало сміття, тож небайдужим людям довелося завантажити аж чотири причепи, щоб впорядкувати територію біля клубу.
Прибрали і дитячий майданчик, місцевий стадіон. А яка титанічна робота виконана на місцевому кладовищі, за що книжківчани вдячні працівнику ритуальної служби Олексію Собкову! В Олексія Мироновича є правило: “Керівництво далеко, воно не бачить, а якщо ми самі не зробимо, то за нас не зробить ніхто”. За цим правилом і працювали мешканці Книжковець, тож тепер радують око гарно впорядковані території.
Крім того, до Дня довкілля учні школи №23 (директор Марина Стократна) та активістки квартального комітету висадили 40 саджанців берізок, 30 лип, три ялинки, дві сосни та 10 кущів калини у сквері біля пам’ятника загиблим односельчанам, біля дитячого садка та дитячого майданчика. Саджанці надала член квартального комітету Любов Мага.
Але не все ми можемо зробити власними руками. Жителі Книжковець просять владу організувати  ремонт пам’ятника односельчанам та зробити біля нього огорожу. Це обіцяли ще восени, але й досі обіцянка не виконана. Та ветерани вірять, що у День Перемоги, коли біля обеліска збираються книжківчани, щоб почути із уст батюшки Віктора Патерка прізвища своїх рідних, які не повернулися з фронтів війни або померли у повоєнний час, тут облаштують їх місце вічного спочинку.
Валентина КОЛЯДЕНКО,  голова первинної організації  ветеранів мікрорайону

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info