Четвер, червня 29, 2017

“Імпреза” — переможець “Галицьких самоцвітів”

Культурна панорама

Перший Всеукраїнський вокально-інструментальний фестиваль-конкурс “Галицькі самоцвіти-2015”, що відбувся у Львові, зібрав талановитих виконавців різного віку з багатьох регіонів України. Серед його учасників — інструментальний ансамбль “Імпреза” Хмельницької дитячої школи мистецтв, котрий став лауреатом І премії у своїй віковій категорії.

“Львів — місто моєї студентської юності, — розповідає керівник ансамблю Лілія Горобець. — Тому поїздка була надзвичайно приємною у різних аспектах. Ми отримали гарні враження від старовинного та колоритного міста Лева. Доказом цього є високий рівень організації “Галицьких самоцвітів”. Ми щиро вдячні за гарне ставлення і сподіваємось на подальшу творчу співпрацю”.
Конкурс став черговою сходинкою творчої біографії ансамблю “Імпреза”. Дебютна участь у “Галицьких самоцвітах” виявилася вдалою. Окрилені позитивними емоціями, учасники колективу мають творчі плани, сподіваючись, щоконкурс стане успішним плацдармом для наступних досягнень.
“Колектив було засновано на базі дитячої школи мистецтв, де працюємо й нині, — продовжує Лілія Горобець. — Основним концертним майданчиком є сцена нашої школи. Окрім того, ми презентували сольну програму у філармонії, неодноразово працювали в обласному художньому музеї, музеї-студії фотомистецтва, навчальних закладах міста тощо. Щороку презентуємо глядачам нові програми, отож і результати не забарилися. Вже в цьому році відбулась надзвичайно приємна для нас подія — стали лауреатами І ступеня конкурсу викладацьких колективів “Мистецька палітра”.
Щодо репертуару, то переважає, звичайно, інструментальна класика. Жоден концерт не обходиться без популярної музики: мелодії з кінофільмів, танцювальні хіти різних часів та української класики (Яків Степовий, Борис Лятошинський, Мирослав Скорик, Юрій Ланюк). Окремим пунктом репертуару варто виокремити музику Астора П’яццоли — це найулюбленіші твори колективу.
Оксана Радушинська

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info