Середа, червня 28, 2017

Звучала поезія по-весняному

Культурна панорама

Особливо ніжним трепетом озивалося серце у поетів-майстрів художнього слова, молодих авторів, любителів поезії, які завітали у Хмельницький обласний літературний музей у Всесвітній день поезії і напередодні нього.

 

Під зворушливо-мрійливі мелодії у виконанні баяніста Олега Борисова та представлення жартівливих пісень вокальною жіночою групою “Музея”, що діє на базі цього закладу культури, 20 березня лилися різнотематичні, сповнені теплом і любов’ю, вірші подільських словотворців. Віталій Міхалевський, Михайло Цимбалюк, Анатолій Ненцінський, Альона Ліснича, Анатолій Черниш дарували присутнім свіжі, “пахучі” поезії, аромат котрих ще довго відчувався на кінчиках романтично-налаштованої душі. З великим задоволенням усі слухали поетичні творіння місцевих прозаїків Василя Горбатюка та Петра Маліша, які охоче взяли участь у конкурсах “Продовж строфу”, “Що за вірш — акровірш?”
21 березня, коли День поезії був саме у розпалі, поетичні віжки  у свої руки взяла молодь. Порадували новоствореними творчими експериментами студенти Хмельницького університету управління та права, учасники молодіжної літературної студії, що діє на базі музею, Микола Палига, Христина Федорович, Тетяна Бобик та Микита Боднар.
А ввечері творча молодь Хмельницького — поети, музиканти — зібралася в літературному музеї, де разом поринули у своєрідний колообіг віршомозаїки, яка наповнила душу кожного незабутнім настроєм, подарувала впевненість у кращий завтрашній день. Микола Палига, Тетяна Бобик, Ельвіра Молдован, Яна Боднарчук, Олекса Сарнацький, Аліна Ясинецька, Володимир Сідлецький, Дмитро Савчук, Андрій Осташевський та інші створили справжнє свято поезії. Аби підкреслити талант кожного молодого автора, керівник літературної студії, головний зберігач фондів обласного літературного музею Валентина Боневич подарувала їм епіграми, присвяти, пародії. Особливий настрій створили Стефанія Бродська, Андрій Шамрай та Микита Боднар, які грали на гітарі, фортепіано, співали.
Насамкінець ведучі вечора Микола Палига й Тетяна Бобик подякували всім за теплу атмосферу, за відвертість і щирі усмішки, а також закликали не зупинятися, експериментувати, творити нове і неповторне. 
Альона ЛІСНИЧА, молодший науковий співробітник обласного літературного музею

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info