Середа, червня 28, 2017

На “Планеті зірок”

Культурна панорама

Минулої суботи у міському центрі національно-патріотичного виховання учнівської молоді відбувся відбірковий тур всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої творчості “Планета зірок”. Захід відбувся за підтримки Міністерства соціальної політики України з метою виявлення та підтримки творчих здібностей дітей, а також популяризації кращих традицій української культури. Цьогоріч талановиті діти з усієї області представили не тільки хореографічні та вокальні номери, а й продемонстрували акторські, музичні, навіть дизайнерські таланти. Оцінювали їх кращі педагоги мистецьких шкіл, відомі хореографи, вокалісти.

Чи не найбільше учасників було саме з обласного центру. Таланти своїх вихованців на “Планеті зірок” показали державні і приватні школи, як-от акторська школа “Пармезан”.
Веселого настрою публіці додала однойменна хмельницька вокальна група, одними з кращих пісенних виступів були номери хмельничанок Єви Гарматюк, Кіри Лєскової та інших. Засвітився на “Планеті зірок” і місцевий хореографічний колектив “Фентезі”.
Чимало маленьких артистів приїхали на відбір з Дунаєвець, Чорного Острова, Старокостянтинова...
“Фестиваль дає можливість талановитим дітям рухатися далі творчою стезею, заохочуємо їх до участі у всеукраїнських та міжнародних проектах. Діти мають змогу виступити з зірками української естради, пройти майстер-класи, — розповідає директор всеукраїнського дитячого продюсерського центру “Спалах” Олена Коневега. — Переможці фестивалів проводять канікули у престижних літніх таборах відпочинку на пільгових умовах. Раніше це був “Артек”, нині — “Молода гвардія”, де для дітей передбачені творчі конкурси, розвиваючі програми. Багато з них мають можливість здобути освіту у Київському інституті музики ім. Р.Глієра, у Польщі.
Організатори конкурсу прагнуть подарувати дітям радість, попри всі негаразди в країні. Раніше до нас приїздили діти з-за кордону, але війна налякала іноземних гостей. Коли були у Празі на мосту, де можна загадувати бажання, діти гуртом загадали мир у країні”.
Ірина САЛІЙ
Фото Миколи ШАФІНСЬКОГО

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info