Середа, червня 28, 2017

Свято спорту на снігу

Спорт

Минулої неділі, 26 лютого, за спільною програмою свята зустрічі весни і першого етапу ХХV спартакіади колективів фізичної культури підприємств, організацій, установ на спортивній базі ДЮСШ №3 “Спартак” та в парку ім. Івана Франка ДЮСШ №2 “Авангард” ФСТ профспілок “Україна” відбулося традиційне “Свято профспілкового спорту
на снігу”.

Вранці вдалося провести показові виступи групи з зимового плавання й офіційні залікові змагання з зимової риболовлі. Також до загального заліку спартакіади увійшли результати тенісного турніру. Команда з реабілітаційного центру “Турбота” у складі Юрія Наумчука, Тетяни Волошиної та Івана Чорного принесли перші залікові очки для обласної організації профспілки працівників соціальної сфери. До того ж Юрій Наумчук і Тетяна Волошина стали чемпіонами спартакіади з настільного тенісу і в особистому заліку. У тенісному турнірі взяв участь т.в.о. начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Клімов,  проте залишився без нагороди, у напруженій боротьбі поступившись голові ФСТ Ігорю Яворському.
У рамках свята спорту кожен охочий міг у присутності чемпіонів і призерів України з пауерліфтингу та їх тренера Наталі Шевченко спробувати свої сили у поєдинку зі штангою, гирями, гантелями. Багато охочих було на майданчику, облаштованому обласним центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, де змагалися метальники дротиків.
Відбувся й  футбольний турнір, у якому взяли участь чотири колективи: “Динамо”, “Лазня”, “Локомотив” та “Новатор”.
Ігор ЯВОРСЬКИЙ
На фото: переможець першості з зимової риболовлі Олександр Ацигейда, в його активі — 17 рибних хвостів (!) за чотири
години на свіжому повітрі

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info