Середа, червня 28, 2017

Баталії на меморіалі Анатолія Сургунда

Спорт

Півсотні шахістів змагалися в інтелектуальному двобої в рамках 18-го меморіалу колишнього міського голови, палкого поціновувача шахів Анатолія Сургунда. Вже традиційно на чемпіонат завітали гості зі Старобільська та Краматорська.

 

Цьогоріч на меморіалі Анатолія Сургунда вперше проведені двобої з класичних  шахів замість швидкісних, які передбачають більш тривалий контроль часу.  На відкритті меморіалу секретар міської ради Михайло Кривак привітав учасників від міського голови Олександра Симчишина та депутатського корпусу.
“Переконаний, що шахи — це не лише спорт, а й інтелектуальне мистецтво, яке змушує мислити, аналізувати кожен хід. Особисто я граю в шахи з п’ятирічного віку. Мій батько — шахіст, навчав мене цьому мистецтву. Проте я віддав перевагу іншим видам спорту, але про шахи ніколи не забуваю. Тому бажаю перемоги найсильнішому, а всім учасникам — насолоди від гри”, — наголосив Михайло Кривак.
Переможцями цьогорічного турніру стали Ігор Пастухов (Хмельницький), Євгеній Літвінов (Краматорськ), Любомир Михалець (Хмельницький).
Наш кор.
Фото Андрія ЯЩИШЕНА

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info