Середа, червня 28, 2017

“Олімпійські надії” Хмельницького

Спорт

За підтримки регіонального відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання учнівської молоді відбувся традиційний відкритий обласний турнір “Олімпійські надії” зі спортивної гімнастики. 69 дівчат та 48 юнаків від шести років і старші — початківці і вже досвідчені спортсмени з Києва, Черкас та нашого міста у двох спеціалізованих гімнастичних залах демонстрували свій потенціал у багатоборстві, опробовуючи нові програми та здобуваючи досвід суперництва з однолітками напередодні офіційних чемпіонатів.
На урочистому відкритті турніру їх привітали голова Хмельницького відділення НОК в області Юрій Краснюк та Віктор Барбалюк — колишній директор ОЦФВУМ, за ініціативи і сприяння якого було створено інфраструктуру спортивної гімнастики в місті.
Саме в цих залах спортивну кар’єру розпочали олімпійці Ірина Мерлені (вільна боротьба) та Ольга Полюк (фристайл), яка 25 лютого у Мінську посіла високе четверте місце на етапі кубка світу з лижної акробатики. Їх традиції хочуть продовжувати гімнасти нового покоління. Зокрема нині   дві гімнастки з Хмельницького Павліна Альміз та Валерія Шпак — у складі збірної України.
Для популяризації цього виду спорту вболівальникам дали можливість ознайомитися з фотовиставкою “Gymnastics is Fantastic”.
Судді, оцінивши комбінації юних гімнастів, визначили кращих у кожній групі з урахуванням віку учасників і складності програм (від першого юнацького розряду до майстра спорту). Тож серед дівчат переможницями стали Діана Саєнко, Дар’я Цвігун, Владислава Балута, Вікторія Мніца, Віолета Сяндер, Діана Горобець, Юлія Левінець, Олександра Гладиш, Каріна Рідецька, Анастасія Кушнір, Євгенія Трєско, Дар’я Шмилонова, Анастасія Мельник, Олександра Степусь, Валерія Осацька, Мілана Маловик, Крістіна Грудецька.
А серед юнаків першість здобули Віталій Гонтківський, Олександр Любченко, Дмитро Джура, Максим Абаліхін, Ярослав Макаренко, Денис Галкін, Роман Туз, Нікіта Литвиненко, Максим Лясота, Віталій Михалець, Ілля Махлай, Андрій Павлик.
Усі переможці та призери отримали грамоти, медалі, сувеніри з олімпійською символікою.
Віктор ФЛЕНТІН

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info