Середа, червня 28, 2017

Прикордонники — найвитриваліші

Спорт

12-13 квітня у Харкові відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” з легкої атлетики (кросу) за програмою комплексних змагань “Динаміада-2017” серед збірних команд територіальних організацій товариства, а також уперше — з легкої атлетики (кросу) серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністерство внутрішніх справ України.

У змаганнях взяли участь 83 спортсмени — з територіальних організацій товариства, 44 — з вищих навчальних закладів МВС, з них троє майстрів спорту міжнародного класу, 20 майстрів спорту України, 24 кандидати у майстри спорту.
За підсумками командної боротьби серед збірних колективів територіальних організацій товариства перемогу в чемпіонаті здобула збірна Київської міської організації, друге місце — за Львівською обласною організацією, третьою стала команда Харківської обласної організації, Хмельниччина — на сьомій позиції.
Серед збірних вищих навчальних закладів МВС першість у чемпіонаті виборола збірна Національної академії Державної прикордонної служби України, друге місце — в Національної академії Нацгвардії України, третє — в команди Харківського національного університету внутрішніх справ України.
В особистому заліку чемпіонату серед територіальних організацій Товариства на дистанції 1000 м серед чоловіків перемогу святкував наш земляк Олег Каяфа (на фото).
Серед вищих навчальних закладів МВС в особистому заліку чемпіонату першість здобули Лідія Цнобіладзе на дистанції 1000 м серед жінок та Олександр Британський на 5000 м серед чоловіків (НАДПСУ). Другі місця дістались Артему Пархомову в бігу на 1000 м та Сергію Бойку на 3000 м серед чоловіків, які також представляли НАДПСУ.
Переможці та призери чемпіонатів з легкої атлетики (кросу) в командному й особистому заліках нагороджені кубками, дипломами та медалями ФСТ “Динамо” України.