Неділя, березня 26, 2017

Блог головного редактора

Наша революція 1917-го…

Блог головного редактора

Здавалося б, у ці березневі дні саме ця подія мала б бути у центрі уваги нашої влади, політикуму на всіх рівнях, проте якогось особливого інтересу до неї чомусь не спостерігається, навіть попри відповідний Указ Президента про відзначення 100-річчя Української національної революції. Нині звертаю увагу на основну подію цього історичного ювілею — створення 17 березня 1917 року Центральної Ради, яка стала найвищим органом українського національного-визвольного руху, спершу як ініціатива ряду українських революційних та національно зорієнтованих організацій, а невдовзі як головний парламентсько-представницький орган відродженої Української держави.

Читати далі: Наша революція 1917-го…

 

Знаковий корупційний скандал…

Блог головного редактора

Останні дні країна уважно слідкує за подіями навколо притягнення до кримінальної відповідальності голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, якому Національне аникорупційне бюро (НАБУ) висунуло звинувачення у зловживанні службовими повноваженнями у податковій сфері навколо газових оборудок, до яких причетний нардеп-утікач Олександр Онищенко та які, за попередніми висновками, завдали державі збитків на понад два мільярди гривень.

Читати далі: Знаковий корупційний скандал…

   

Кому — війна, а комусь — бізнес…

Блог головного редактора

А точніше — бізнес на крові, який на війні інакшим бути не може. Про його особливості країна дізналася, коли атошники, до яких одразу, зачувши вигідну політичну кон’юнктуру, примкнули деякі недоторканні парламентарії, перекрили доставку вугілля загалом з шахт олігарха Ахметова з окупованих територій Донбасу на його ж теплоелектростанції на нашому боці. І ще й за набагато вищими цінами, ніж ті, за якими вугілля реалізується на території цих фейкових республік.

Читати далі: Кому — війна, а комусь — бізнес…

   

Як дерусифікувати Україну?

Блог головного редактора

І справді як, коли за чверть віку нашої незалежності ми не надто змогли просунутися в утвердженні рідної мови як державної?

Читати далі: Як дерусифікувати Україну?

   

Про реінтеграцію окупованого Донбасу...

Блог головного редактора

Чи ви помітили, як останнім часом більшість вітчизняних телеканалів активно заговорила про реінтеграцію окупованих територій Донбасу в Україну? Практично про це говорять нині всюди — і на проросійських телеканалах, яких у нас, як ви знаєте, вистачає, і на тих, що вважаються державницькими.

 

Читати далі: Про реінтеграцію окупованого Донбасу...

   

Випросити мир не вдасться...

Блог головного редактора

Те, що купити чи випросити мир на російсько-українському фронті нам не вдасться, здавалося б, за час протистояння кремлівській агресії мали б уже зрозуміти всі, від кого залежить наша тактика й стратегія у протистоянні агресорові. Нинішні запеклі бої під Авдіївкою найпереконливіше доводять   істину про те, що Москва сльозам не вірить, а визнає тільки силу. Тож не дивно, що, скориставшись нерозберихою у владно-політичних верхах країн Європи і перезавантаженням влади у США, Кремль, видно, вчергове вирішив провести кривавий монітор позиції міжнародної спільноти щодо підтримки нею планів мирного врегулювання ситуації в Україні. Згадайте, як за подібним сценарієм розгорталися драматичні події у боях за Дебальцеве, коли особисто кремлівський диктатор публічно давав конкретні вказівки своїм військам переходити у наступ під час чергового раунду Мінських перемовин.

Читати далі: Випросити мир не вдасться...

   

Сторінка 1 з 55

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info