Вівторок, червня 27, 2017

Блог головного редактора

Звідки чекати на зміни?..

Блог головного редактора

Ми знову заговорили про перспективи вступу України до НАТО і нібито всерйоз наше керівництво прагне втілити це стратегічне завдання, яке мало бути зреалізоване ще півтора десятки років тому.

Читати далі: Звідки чекати на зміни?..

 

активізувалися корисні ідіоти Кремля?..

Блог головного редактора

Нехай і запізніла, та все ж заборона в Україні російських Інтернет-ресурсів, здавалося б, повинна була викликати лише схвальні оцінки вітчизняного експертного середовища, політикуму та нашого брата-медійника. Проте все виглядає доволі неоднозначно. Більше того, ряд телеканалів проросійського спрямування на кшталт “Інтера”, “News one”, разом з російськими партнерами заговорили про наступ на свободу слова у нашій країні, кидаючи у суспільство провокативну інформацію, звичайно, забуваючи наголошувати, що йдеться про цілком адекватну протидію країні-агресору, де нині всі медійні та Інтернет-ресурси контролюють спецслужби.

Читати далі: активізувалися корисні ідіоти Кремля?..

   

Кремль знову краде нашу історію

Блог головного редактора

Здавалося б, не варто вже дивуватися спробам Москви привласнювати надбання нашої минувшини. Не дивно, що пошуки історичної ідентичності у Росії вже давно перейшли межу ймовірної коректності навіть для хворої імперської уяви нинішніх господарів Кремля. Згадайте лишень, як останніми роками у північного сусіда почали відкривати помпезні пам’ятники великим київським князям, як запопадливо Московська патріархія розбудовує храми на честь православних святинь прадавньої української історії, як російські історики силкуються шукати нові докази історичної спадковості московських князів, а точніше васалів Золотої Орди, з Київською Руссю.

Читати далі: Кремль знову краде нашу історію

   

Європа мріє про спокій…

Блог головного редактора

Спокій Європі ніби приснився, коли вона проголосувала за ліричну пісню португальця Сальвадора Собрала — переможця цьогорічного конкурсу “Євробачення”, який щойно закінчився в Україні. Таке враження, що ця безхитрісна ніжна пісня якраз і пробудила найпотаємніші мрії європейців про кохання, звичайні радощі, яких останнім часом не вистачає цій частині континенту, що перетворюється на одне з найнебезпечніших місць на планеті.

Читати далі: Європа мріє про спокій…

   

Сподіватися на власні сили

Блог головного редактора

Не сумніваюся, що проведення економічного форуму в нашому місті, якому наша газета присвятила нинішній тематичний номер, викличе різну реакцію, аж до вкрай негативних відгуків. Особливо пафосно звучатимуть аргументи професійних патріотів, які апелюватимуть до теми війни, що, мовляв, вимагає від нас інших кроків для активізації економічної діяльності в країні й місті зокрема. Не буду надто сперечатися з носіями таких думок, якщо їх вони висловлюють щиро через нерозуміння багатьох нинішніх соціально-економічних та політичних чинників в нашій державі. На відвертих політичних демагогів, які з цього приводу паразитуватимуть на цій темі, шкода взагалі тратити час.

Читати далі: Сподіватися на власні сили

   

Дискус світлого тижня

Блог головного редактора

Післявеликодній тиждень приніс нам не лише різке похолодання. Білий сніг на зеленому листі — це не тільки лірична пісенна метафора, а й кліматичні реалії України, про що нас встигли вчасно попередити синоптики. Проте в суспільно-політичних колізіях у нашій країні все виглядає доволі прогнозовано, на відміну від світових топ-новин, які викликають неоднозначні оцінки у тій складовій, де проглядається, зокрема, український контекст. Кажу  про результати візиту держсекретаря США Рекса Тіллерсона до Росії, який чітко дав зрозуміти Кремлю, що ситуація в Україні залишатиметься перепоною на шляху до покращення відносин Вашингтона й  Москви через анексію Криму та воєнну агресію на Донбасі.

Читати далі: Дискус світлого тижня

   

Сторінка 1 з 56

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info