Вівторок, червня 27, 2017

Молодіжний центр

У місті з’явиться нова генерація волонтерів

Молодіжний центр

Навчити молоде покоління принципам ефективної волонтерської роботи вирішили члени громадської організації “Молодь за краще майбутнє”, провівши серію тренінгів “Школа волонтерів”. Минулого четверга в общинному центрі “Тхія” відбулася завершальна частина освітнього проекту, під час якої випускники “Школи волонтерів” презентували власні напрацювання.

Читати далі: У місті з’явиться нова генерація волонтерів

 

Навчання для молоді та майбутнє парку

Молодіжний центр


Минулої середи активісти “Хмельницького молодіжного клубу розвитку” провели прес-конференцію, яка стосувалася трьох основних напрямків роботи цієї громадської організації: проектів “Бізнес інвестує в молодь” і “PROбудись”, а також майбутнього Молодіжного парку. На обговорення останнього питання навіть завітав міський голова Олександр Симчишин.

Читати далі: Навчання для молоді та майбутнє парку

   

Змагалися юні туристи

Молодіжний центр

У спортзалі НВК №6 відбулися командні змагання з техніки пішохідного туризму серед гуртківців міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. У них узяли участь 11 команд, а це — понад 50 учасників.
Запекла боротьба точилася на дистанціях “Командна смуга перешкод” серед молодшої та старшої вікових груп. Ця дистанція потребує не лише  досконалої техніки і майстерності подолання етапів, а й уміння працювати в команді.

Читати далі: Змагалися юні туристи

   

Степан Кушнір: “Інвестиції в молодь — це інвестиції у майбутнє міста й країни”

Молодіжний центр

Для талановитої молоді хмельницькі громадські активісти готують спеціальний навчальний курс, у рамках якого підростаюче покоління зможе реалізувати себе в житті та працювати над корисними для міста проектами. Про це розповів голова ГО “Хмельницький молодіжний клуб розвитку” Степан Кушнір. Також громадський активіст поділився інформацією про зміни у роботі його громадської організації, нові та старі проекти, висловив бачення молодіжної політики міста і України.


Читати далі: Степан Кушнір: “Інвестиції в молодь — це інвестиції у майбутнє міста й країни”

   

Новорічні свята в Палаці творчості

Молодіжний центр

Новорічні свята в Палаці творчості дітей та юнацтва, незважаючи на застереження синоптиків та медиків, пройшли жваво, весело, з найкращими позитивними емоціями. Яскраві новорічні ранки для різноманітних категорій дітей, звітні концерти художніх колективів, щоденні різдвяні майстерні для всіх охочих (і дорослих, і малих), парад казкових героїв та, звісно ж, Дід Мороз зі своєю онукою Снігуронькою, які були  жаданими гостями на всіх святах. Усі отримали новорічні подарунки від Діда Мороза і продовжили свято в домашньому колі, серед найрідніших людей.

Читати далі: Новорічні свята в Палаці творчості

   

У “Майстерні святого Миколая”

Молодіжний центр

Прийшла світла і радісна пора новорічних та різдвяних свят! У підліткових клубах міського центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання панує казковий настрій. Педагоги центру залучають вихованців до створення теплої новорічної атмосфери. Особливо її дарує ялинка, прикрашена іграшками, які діти виготовляють власноруч.

Читати далі: У “Майстерні святого Миколая”

   

Розважалися з користю для здоров’я

Молодіжний центр

Зима — час святкувань та розваг, особливо для малечі. На жаль, нині діти частіше розважаються не на свіжому повітрі, а вдома за комп’ютерними іграми та в Інтернеті. Міське управління молоді та спорту минулої п’ятниці біля головної ялинки міста нагадало дітям про зимові ігри надворі. Дітей розважав Дід Мороз, закликаючи до активного відпочинку та спорту, що дуже корисно для здоров’я!

Читати далі: Розважалися з користю для здоров’я

   

Кращі творці “Різдвяної феєрії”

Молодіжний центр

Традиційно напередодні свята Миколая у дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва проходить церемонія нагородження переможців міського дитячого конкурсу на кращу різдвяну іграшку “Різдвяна феєрія”. Дійство 16 грудня розпочалося театралізованою постановкою за участю вихованців міських музичних шкіл та артистів муніципального камерного хору під керівництвом Ігоря Цмура.

Читати далі: Кращі творці “Різдвяної феєрії”

   

Діти — бійцям на Cхід

Молодіжний центр

І знову в Палаці творчості дітей та юнацтва панує святкова та водночас тепла і затишна атмосфера. Напередодні Дня Збройних Cил України тут відбулася тематична програма “Все гине — слава не поляже”, яку підготували і провели рада міського учнівського самоврядування “Нова генерація міста”, прес-клуб “Юний журналіст”, студія естрадного співу “Перлинки Поділля” та рада гуртківців Палацу за сприяння управління освіти міської ради. На зустріч запросили волонтерів, зокрема бджілок-трудівниць “Армії SOS Хмельницький” та учнів різних шкіл міста, які в листопаді активно плели маскувальні сітки, щоб забезпечити ними бійців на сході України.

Читати далі: Діти — бійцям на Cхід

   

...І задзвеніли струни бандури

Молодіжний центр

Минулими вихідними у дитячій школі мистецтв “Райдуга” відбувся І міський відкритий конкурс бандурного мистецтва серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Читати далі: ...І задзвеніли струни бандури

   

Мрії здійснюються!

Молодіжний центр

Наприкінці серпня колектив мажореток “Альфа” Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру шанувальники зустрічали з чемпіонату Європи, де наші красуні вибороли призові місця в кількох номінаціях. Тоді наступною планкою, яку вони мріяли подолати, був другий чемпіонат світу з мажорет-спорту. Керівники Олександр та Наталя Мильнікови активно шукали спонсорів для поїздки. І ось 27 вересня колектив повернувся з Хорватії з цілим арсеналом перемог! Як бачите, мрії таки здійснюються!

Читати далі: Мрії здійснюються!

   

Сторінка 1 з 48

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info