Вівторок, червня 27, 2017

На варті

За сприяння Збройним Силам України

На варті

Відома подільська волонтерка Оксана Радушинська удостоєна відзнаки Міністерства оборони України. Як зазначено в Наказі міністра оборони генерала армії Степана Полторака, “За значний особистий внесок у справу розбудови, розвитку та забезпечення життєдіяльності ЗСУ, сумлінне служіння українському народу, зразкове виконання службового обов’язку, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру нагородити голову ГО “Творча сотня “Рух до перемоги” Радушинську Оксану Петрівну медаллю “За сприяння Збройним Силам України”.
Нагадаємо, з квітня 2014 року Оксана веде активну благодійну волонтерсько-культурологічну діяльність на всебічну підтримку української армії. Регулярно здійснює виїзди в АТО. За волонтерську діяльність уже нагороджена відзнакою командира бригади тактичної авіації ім. Петра Франка, медаллю “За вірність національній ідеї”, низкою подяк від командирів військових частин, грамотою командувача Повітряних Сил ЗСУ. У січні цього року нагороджена орденом “За розбудову України”.
Сергій ГРИЩУК

 

На межі зими і весни — в АТО

На варті

Останній день цьогорічної зими у зоні АТО видався похмурим, захмарено-туманним, із пронизливим вологим вітриськом, котрий пробирався навіть крізь одяг. Земля розкисла після морозів. Довкруж — суцільна багнюка... Утім, як відомо, значно важливіше не те, що зовні, а те, що лине від серця, від душі. Творча сотня “Рух до перемоги” спільно з 42-м гарнізонним будинком офіцерів, традиційно співпрацюючи з головним управлінням морально-психологічного забезпечення військовослужбовців ЗСУ, здійснила другий цього року мистецько-гуманітарний виїзд на схід України.

Читати далі: На межі зими і весни — в АТО

 

Дорога добра і віри в перемогу…

На варті

Зруйновані дороги багатостраждального Донбасу підвладні далеко не кожному. Хтось відвертається від них і закриває душу за важкі засуви байдужості, а хтось не уявляє без них життя. До таких сміливців належать ті, хто з вантажами для захисників України знову й знову попри погодні катаклізми, труднощі й проблеми вирушає в зону АТО. Серед них спраглі на очікувані зустрічі з захисниками волонтери, зокрема голова громадської організації “Тепло рідних сердець” Леся Стебло, Олексій Бородай та воїн-афганець Анатолій Потерба.

Читати далі: Дорога добра і віри в перемогу…

   

У прикордонників з’явиться сучасний тир

На варті

Курсанти Національної академії Державної прикордонної служби ім. Б.Хмельницького та місцеві старшокласники незабаром зможуть здобувати навички з кульової стрільби у сучасному мультимедійному тирі. Про принципи його роботи співробітники навчального закладу розповіли днями міському голові та представникам ЗМІ.

 

Читати далі: У прикордонників з’явиться сучасний тир

 

Іноземний легіон, прифронтові шпиталі, місцевий люд Донбасу...

На варті

Творча сотня “Рух до перемоги” спільно з 42-м гарнізонним будинком офіцерів вчергове здійснила мистецько-культурологічну волонтерську поїздку в зону АТО. Традиційно працювали у співпраці з головним управлінням морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України. Побували в Донецькій і Луганській областях. Загалом поїздка видалася насиченою і картатою за наповненням. Завітали до Краматорського прикордонного загону. Познайомилися з учнями і місцевим населенням с. Бахмутське. Запросили на зустріч, а згодом передали гостинці — смачні, корисні і теплі — бійцям 24-ого ОМБр. Вкотре побували в черговому підрозділі 54-ого ОМБр. Не оминули друзів-побратимів Грузинського національного легіону. Збадьорили піснями і щирістю армійців, котрі лікуються у шпиталях Часового Яру та Покровського. А ще завантажили повну машину гостинців на промзону Авдіївки для 72-ї бригади. І серед тих гостинців — найголовніша психологічна зброя — звукопідсилююча колонка, яку давно просили армійці, аби мати змогу щоденно вмикати Гімн України, щоб його чули вороги. Колонка придбана за кошти Василя Дубея, Сергія Чеплакова і Фаріта Сахіпова.

Читати далі: Іноземний легіон, прифронтові шпиталі, місцевий люд Донбасу...

   

Сторінка 1 з 35

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info