Неділя, лютого 19, 2017

На варті

У прикордонників з’явиться сучасний тир

На варті

Курсанти Національної академії Державної прикордонної служби ім. Б.Хмельницького та місцеві старшокласники незабаром зможуть здобувати навички з кульової стрільби у сучасному мультимедійному тирі. Про принципи його роботи співробітники навчального закладу розповіли днями міському голові та представникам ЗМІ.

 

Читати далі: У прикордонників з’явиться сучасний тир

 

Іноземний легіон, прифронтові шпиталі, місцевий люд Донбасу...

На варті

Творча сотня “Рух до перемоги” спільно з 42-м гарнізонним будинком офіцерів вчергове здійснила мистецько-культурологічну волонтерську поїздку в зону АТО. Традиційно працювали у співпраці з головним управлінням морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України. Побували в Донецькій і Луганській областях. Загалом поїздка видалася насиченою і картатою за наповненням. Завітали до Краматорського прикордонного загону. Познайомилися з учнями і місцевим населенням с. Бахмутське. Запросили на зустріч, а згодом передали гостинці — смачні, корисні і теплі — бійцям 24-ого ОМБр. Вкотре побували в черговому підрозділі 54-ого ОМБр. Не оминули друзів-побратимів Грузинського національного легіону. Збадьорили піснями і щирістю армійців, котрі лікуються у шпиталях Часового Яру та Покровського. А ще завантажили повну машину гостинців на промзону Авдіївки для 72-ї бригади. І серед тих гостинців — найголовніша психологічна зброя — звукопідсилююча колонка, яку давно просили армійці, аби мати змогу щоденно вмикати Гімн України, щоб його чули вороги. Колонка придбана за кошти Василя Дубея, Сергія Чеплакова і Фаріта Сахіпова.

Читати далі: Іноземний легіон, прифронтові шпиталі, місцевий люд Донбасу...

 

Василь Нікітчук: “Контрактники отримають більше”

На варті

Контрактна служба в армії з кожним роком стає дедалі популярнішою. На це впливають і грошове забезпечення, і соціальні гарантії, і визнання громадськості. Про проходження військової служби за контрактом розповів заступник військового комісара Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник Василь Нікітчук.

Читати далі: Василь Нікітчук: “Контрактники отримають більше”

   

Патріотів кличуть на службу за контрактом

На варті

Якщо ви мрієте про військову кар’єру, то найоптимальніший варіант її розпочати — це пройти військову службу за контрактом у Збройних Силах України. Професійна контрактна армія, особливо в умовах військової агресії проти нашої держави, потрібна Україні, як ніколи.

Читати далі: Патріотів кличуть на службу за контрактом

 

Подільські артисти-волонтери — для рівненських бійців

На варті


Практика благодійної мистецької акції “Різдвяна зустріч” від творчої сотні “Рух до перемоги” розширює межі. Стартувавши торік у Старокостянтинові святковим заходом для місцевих учасників АТО і волонтерів, нині продовжилася в Рівненському районі. За ініціативи й організаційного сприяння заступника голови Рівненської районної ради, депутата, атовця Миколи Сальчука, в Будинку культури с. Зоря відбувся врочистий захід на пошанування бійців АТО і волонтерів Рівненського району. Захід організований уперше, тож відрадно і почесно, що наш творчо-волонтерський колектив причетний до започаткування гарної традиції. Ціла когорта місцевих воїнів АТО і тих, хто є їхнім тилом на мирній території України — волонтерів, отримали подяки і грамоти від влади, відзнаки громадських організацій. Зокрема і всі артисти нашої творчої сотні, задіяні у концерті, не залишилися без подяк.


Читати далі: Подільські артисти-волонтери — для рівненських бійців

   

Сторінка 1 з 34

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info